Efrouz YT Cover

İstanbul eğlence mekanları hayatı her geçen gün daha renkli olmaktadır. Akşam yemeği sunan, en kaliteli İstanbul eğlence mekanları seçkin ambiyansı ile kaliteli vakit geçirme imkanı vaat etmektedir. Hilton İstanbul Kozyatağı M Katında yer alan Efrouz Restaurant, müzik ve eğlencede sınır tanımamaktadır. Zengin bar menüsü ile birlikte dünya mutfağına hakim öğle ve akşam yemekleri sunulmaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası Canlı Müzik

Unutulmaz saatler geçirmek isteyenler, İstanbul eğlence mekanları aramaktadır. Yerli ve yabancı müzikler ile konuklara farklı sesler dinletilmektedir. Müzisyenlerin ön plana çıktığı Efrouz Restaurant, gece hayatına farklı ambiyans eklemektedir. Yer problemi yaşanmaması için konukların önceden rezervasyon yaptırması önerilmektedir. Unutulmaz ve özel bir gün için Efrouz Restaurant tercih edilmektedir.

Eğlence severler Anadolu yakası canlı müzik için Efrouz Restaurant seçiminde bulunmaktadır. Sürpriz müzisyenlerin katılımı ile farklı etkinliklere imza atılmaktadır. İstanbul gece hayatının sembol örneklerinden biri olan Efrouz Restaurant, eğlence trendlerini yakalamaktadır. Müziğin ve değişik kokteyllerin tadını çıkaran konuklar, iç mekanın atmosferini en iyi şekilde hissetmektedir.

İstanbul Sınırsız Eğlence

Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan Efrouz Restaurant, unutulmayacak eşsiz lezzetler sunmaktadır. Türk ve dünya mutfağı bir arada sunulduğundan, konuklar istedikleri seçimleri yapabilmektedir. En güzel İstanbul manzarasına eşlik eden yemekler, huzurlu bir ortam ile buluşmaktadır. Konuklar Anadolu yakası canlı müzik ile müziğin ritmine kapılmaktadır.

Birbirinden lezzetli yemekler ve sevilen şarkılar, Anadolu yakası eğlence anlayışını simgelemektedir. İstanbul gece hayatının en popüler duraklarından biri Efrouz Restaurant olmaktadır. Hafta sonu etkinliklerinde çok fazla talep gören Efrouz Restaurant, canlı müzik performansı sunmaktadır. Konuklara özel bir repertuar hazırlayan Efrouz Restaurant müzisyenleri, doyasıya eğlence vaat etmektedir.

İstanbul Eğlence Menüsü

Müzik ve lezzetleri birleştiren Anadolu yakası eğlence mekanı Efrouz Restaurant, keyifli vakit geçirilmesini sağlamaktadır. Hafta sonları çok fazla rağbet gördüğünden, önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir. Alkolsüz veya alkollü içecek servisi sunulmaktadır. Gece geç saatlere kadar eğlenen konuklar, nezih ortamın keyfini çıkarmaktadır. Genç kesimin uğrak noktasının olmasının yanı sıra aileler için de oldukça uygun olmaktadır.

Güler yüzlü çalışanlara sahip olan Efrouz Restaurant, zengin bir menü sunmaktadır. Haftanın her günü hizmet verilmekte olup çok fazla seçenek bulunmaktadır. Açıldığı bugünden yana asla çizgisini bozmayan Efrouz Restaurant, müşterilerine misafir ortamı sunmaktadır. Son derece saygılı olan çalışanlar, her bir müşteri ile özel ilgilenmektedir. Menünün ünlü lezzetlerini tadan misafirler, hiç unutulmayacak bir tat resitali yaşamaktadır.